KNS
Klamki z techniką SecuForte®

Klamki z techniką SecuForte®


Jak powszechnie wiadomo, większość włamań do domów jednorodzinnych odbywa się poprzez forsowanie okna/okucia okiennego. Dlatego należy dołożyć wszelkich starań, by uniemożliwić włamywaczowi dostanie się do wnętrza domu. KNS wprowadza do oferty nowatorskie rozwiązanie maksymalnie zwiększające ochronę antywłamaniową – klamkę SecuForte® HOPPE.

 

Klamki z techniką SecuForte® mogą być obsługiwane tylko od wewnątrz i tylko poprzez naciśnięcie rączki klamki w kierunku rozety – manipulowanie zablokowaną rączką od strony zewnętrznej jest praktycznie niemożliwe. Spowodowane jest to odłączeniem klamki i trzepienia oraz automatyczną blokadą rączki w pozycji zamkniętej i uchylnej. Oznacza to, że klamki okienne z SecuForte® skutecznie zabezpieczają przed próbami włamania poprzez przekłucie szyby i przewiercanie ramy, a także poprzez przesunięcie okucia od zewnątrz.

 

Pomimo zaawansowanej funkcjonalności klamki z techniką SecuForte®, jej obsługa jest nadal prosta i intuicyjna. Aby otworzyć okno, klamkę należy najpierw nacisnąć w kierunku rozety. Powoduje to zwolnienie blokady klamki i pozwala na normalne obrócenie rączki. Ponowna blokada następuje podczas zamykania, bądź uchylania skrzydła.

 

Klamki z techniką SecuForte® dostępne są w nowym, eleganckim wzorze z serii Hamburg. Model dostępny jest w sześciu kolorach, a dzięki harmonijnemu połączeniu elementów prostokątnych i okrągłych stanowić będzie elegancki dodatek do każdego wnętrza. Dodatkowo w klamkach SecuForte® z serii Hamburg zastosowano nowatorską technologię VarioFit®, opracowaną i opatentowaną przez HOPPE. Umożliwia ona dopasowanie trzepienia do danej głębokości profila w zakresie do 10 mm, dzięki czemu klamka staje się doskonałym wyborem, nie tylko pod względem użyteczności oraz designu, lecz także swojej uniwersalności.

 

Więcej informacji na temat klamek z techniką SecuForte® w naszych salonach partnerskich oraz u przedstawicieli handlowych.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more