KNS
about

KNS Śląska Fabryka Okien

Firma KNS Śląska Fabryka Okien powstała w 2008 roku i posiada jeden z najnowocześniejszych parków technologicznych, jakie można spotkać wśród firm z branży stolarki otworowej w Polsce i w Europie. Przy produkcji kieruje się innowacyjnością, wytrzymałością, estetyką i dążeniem do niezwykłości Naszych produktów. Misją naszej firmy jest od samego początku aby otaczać się niezwykłością, dlatego dla Naszych Klientów wykonujemy stolarkę najwyższej klasy typu PREMIUM.


Jesteśmy firmą, która posiada ogromne doświadczenie, zaplecze logistyczne oraz produkcyjne, jak i potężny eksport skierowany na dziś dzień do 21 krajów europejskich i dwóch krajów ameryki północnej i nie mamy zamiaru na tym poprzestać. Przez wiele lat istnienia ciężko pracowaliśmy na obecną pozycję na rynku oraz odpowiedzialność, jaka jest z nią związana.


Cenimy sobie szczerość i pracowitość, gdyż sami tacy jesteśmy i na tej podstawie zbudowaliśmy prężnie działające przedsiębiorstwo produkcyjne na tak konkurencyjnym rynku, jakim jest rynek stolarki otworowej. Dlatego jesteśmy dziś tak szeroko rozwinięci, innowacyjni oraz stosujemy zasadę łączącą jakość, estetykę i terminowość produkcji.

...

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

W dzisiejszym, zautomatyzowanym świecie, trudno nie stosować najnowszych technologii. Wyróżnia Nas Wiele. Ale przede wszystkim, że idziemy z postępem Najnowszych technologii. Zaczynając od Naszego programu stworzonego do zarządzania całą firmą przez biura, produkcję a kończąc na logistyce i serwisie. Produkcja to Najnowsze linie w pełni zautomatyzowane, które są sterowana przez Nasz program. Jak wygląda jedna z Najnowszych linii produkujących stolarki otworowej można zobaczyć poniżej na Naszym filmie.

TECHNOLOGIA I JAKOŚĆ

Jesteśmy firmą, dla której klient stanowi podstawę podejmowania wszystkich działań związanych ze strategicznym podejściem do realizacji naszej działalności. W procesie produkcji stosujemy najnowsze certyfikowane technologie, które obsługiwane są przez najwyższej klasy specjalistów według zasady utrzymania najwyższych standardów produkcji. Aby zapewnić najwyższą jakość i trwałość okien stosujemy technologię V-PERFECT co gwarantuje perfekcyjne wykończenie okna. Dzięki czemu produkty PVC nabierają wyjątkowej estetyki oraz unikalnego charakteru.
about

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Ciągły rozwój sprawił, że firma zostaje doceniana otrzymując różne wyróżnienia jak i nagrody, a także podziękowania za działania.

Nasze osiągnięcia są efektem ciężkiej pracy oraz dużej motywacji, która przekłada się na kolejne sukcesy.
aboutRok: 2024
Certyfikat Jakości GEALAN-acrylcolor
aboutRok: 2024
LIST GRATULACYJNY - Kalendarz książkowy 2024
aboutRok: 2024
LIST GRATULACYJNY - Kalendarz ścienny 2024
aboutRok: 2024
LIST GRATULACYJNY - Zestaw kalendarzy 2024
aboutRok: 2023
Polska Nagroda Jakości 2023
aboutRok: 2022
Brązowe Wyróżnienie GEALAN
aboutRok: 2020
Certyfikat Okucia Roto NX
aboutRok: 2020
Wyróżnienie
aboutRok: 2023
Podziękowanie Tour de Silesia Maraton
aboutRok: 2019
Podziękowanie Żorski Bieg Uliczny
aboutRok: 2018
Podziękowanie Żorski Bieg Uliczny
aboutRok: 2017
Gepardy Biznesu
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more