KNS
KNS z dokumentami europejskimi dla systemów ppoż!

KNS z dokumentami europejskimi dla systemów ppoż!


Aluprof uzyskał Raport Klasyfikacyjny na podstawie normy PN-EN 16034 dla systemu przegród przeciwpożarowych MB-78EI! Odporność ogniowa tego typu wyrobów, w zależności od potrzeb, mieści się w klasach EI30, EI60 i EI90. Niniejszym, wprowadzamy do obrotu certyfikowane drzwi i okna aluminiowe przeciwpożarowe w poniższych systemach:

• Okna przeciwpożarowe w systemie MB-86EI

• Drzwi zewnętrzne przeciwpożarowe w systemie MB-86EI

• Drzwi przeciwpożarowe wewnętrzne w systemie MB-60E EI

• Przeciwpożarowe drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz okna techniczne w systemie MB-78EI

 

System MB-78EI służy do wykonywania wewnętrznych lub zewnętrznych przegród przeciwpożarowych, charakteryzujących się bardzo dobrą izolacyjnością termiczną (Uf od 1,60 W/m²K) i akustyczną (do 40 dB).

 

Dopuszczone do obrotu drzwi zewnętrzne mogą zostać wykonane w wariancie jedno- lub dwuskrzydłowym o maksymalnej wysokości ponad 3 metrów oraz szerokości kolejno 1,4 metra i 2,5 metra z możliwością zastosowania poszerzeń.

 

Szklenia i drzwi MB-78EI wykonanych w systemie aluminiowym z przegrodą termiczną można wykonać w zespoleniu jednokomorowym z szybą Polflam EI30 i EI60 oraz dwukomorowym z szybą Polflam EI60. Jednak w kolejnych miesiącach będziemy rozwijać ofertę dostępnego szkła kompatybilnego z profilami.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more