KNS
Koronawirus – oświadczenie

Koronawirus – oświadczenie


Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że KNS Śląska Fabryka Okien, ściśle monitoruje wszystkie aktualizacje dotyczące sytuacji związanej z wirusem COVID-19.

 

Ze względu na rosnące obawy uznaliśmy za stosowne wydanie oświadczenia dotyczącego podejmowanych przez nas działań. Celem zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom i naszym partnerom biznesowym, wprowadziliśmy szereg środków ostrożności: zastosowaliśmy się do zaleceń instytucji Państwowych oraz WHO i zaostrzyliśmy wewnętrzne procedury dotyczące profilaktyki, zasad organizacji spotkań i wyjazdów służbowych a także codziennej pracy. Co za tym idzie, KNS Śląska Fabryka Okien umożliwiła części pracowników wykonywanie obowiązków w trybie pracy zdalnej, oraz do odwołania zawiesiła możliwość bezpośrednich odwiedzin w siedzibie firmy z wyjątkiem dostawców i firm transportowych zapewniających ciągłość działania firmy.

 

Pragniemy zapewnić Państwa, iż w obecnej sytuacji nie spodziewamy się żadnego wpływu na jakość obsługi naszych Klientów. Wszystkie zamówienia są na bieżąco realizowane i jesteśmy przygotowani na przyszłe potrzeby naszych Klientów. Stan zapasów znajduje się na bezpiecznym poziomie i jest regularnie uzupełniany.

 

W związku z powyższym chcielibyśmy poinformować, że w najbliższym czasie do odwołania przedstawiciele handlowi pracują zdalnie, prosimy więc o składanie zamówień drogą mailową.

 

W razie konieczności będziemy informować na bieżąco o dalszych ewentualnych zmianach.

 

Z wyrazami szacunku

KNS Śląska Fabryka Okien

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more