KNS
MasterLine 8 Pivot Door

MasterLine 8 Pivot Door


System drzwi obrotowych MasterLine 8 Pivot to zaawansowany system, który umożliwia tworzenie dużych konstrukcji z wypełnieniem panelowym lub z przeszkleniem. Innowacyjne rozwiązanie, które oferuje wiele zalet i możliwości, posiada on m.in. doskonałą izolacyjność termiczną i akustyczną, co pozwala na oszczędność energii oraz zapewnienie komfortu użytkowania.

 

 

MasterLine 8 Pivot idealne rozwiązanie nadające wyraz architektoniczny w każdym budynku mieszkalnym jak i użyteczności publicznej.

 

Wersja przeszklona drzwi MasterLine 8 Pivot wprowadzi do pomieszczenia dużo światła, co zwiększa jego atrakcyjność i estetykę. Dzięki temu idealnie nadają się do nowoczesnych wnętrz oraz obiektów o nietypowej architekturze. Ponadto, można stworzyć zestaw drzwi obrotowych, co stanowi ciekawą alternatywę dla drzwi tarasowych przesuwnych lub składanych.

 

 

Drzwi MasterLine 8 Pivot dostępne są również z dodatkowymi zabezpieczeniami przed włamaniem, system ten można zintegrować z domową automatyką, ich wygodne i bezpieczne otwieranie i zamykanie, zwiększy komfort użytkowania.

 

 

Podsumowując, system MasterLine 8 Pivot Door to innowacyjne rozwiązanie, które łączy w sobie funkcjonalność, estetykę oraz bezpieczeństwo. Jest on idealnym wyborem dla wymagających klientów poszukujących wysokiej jakości drzwi wejściowych, wewnętrznych lub tarasowych.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more