KNS
Nowoczesna generacja klamek w KNS

Nowoczesna generacja klamek w KNS


Przemyślany wybór komponentów okna jest bardzo ważny. W KNS pozostawiamy wolność wyboru klientowi na wielu płaszczyznach. Stale staramy się poszerzać ofertę o kolejne rozwiązania, by móc zaproponować najlepsze produkty w kilku atrakcyjnych opcjach. Nie wszyscy nasi klienci zdają sobie sprawę z tego, że posiadamy różnego rodzaju klamki nowoczesnej generacji, z których każda odpowiada na inne zapotrzebowanie. Czym się różnią?

Designerska klamka Austin posiada rozetę chowaną w skrzydło! Tym samym zwiększa ona bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Jej nowoczesny i wyrazisty wygląd zawdzięcza prostemu designowi i płaskim rozetą. Świetnie sprawdzą się w minimalistycznych wnętrzach, jak również podkreślą klasyczną elegancję stylu glamour. Oprócz wyjątkowego designu klamki Austin mogą pochwalić się skuteczną ochroną antywłamaniową Secustik® oraz mechanizmem blokowania utrudniającym przesunięcie przez niepowołane osoby okucia okiennego od zewnątrz.

 

Antywłamaniowa klamka SecuForte może być obsługiwana tylko od wewnątrz i tylko poprzez naciśnięcie rączki klamki w kierunku rozety – manipulowanie zablokowaną rączką od strony zewnętrznej jest praktycznie niemożliwe. Spowodowane jest to odłączeniem klamki i trzpienia oraz automatyczną blokadą rączki w pozycji zamkniętej i uchylnej. Oznacza to, że klamka okienna SecuForte skutecznie zabezpiecza przed próbami włamania poprzez przekłucie szyby i przewiercanie ramy, a także poprzez przesunięcie okucia od zewnątrz. Pomimo zaawansowanej funkcjonalności, jej obsługa jest nadal prosta i intuicyjna.

 

Nowoczesna klamka Toulon posiada modną kwadratową stylistykę, która wyróżnia ją na tle pozostałych ofert. To wysokiej jakości produkt wykorzystujący opatentowaną technikę SECUSTIK® oraz VarioFit®. Posiada mechanizm blokujący zapobiegający przesunięciu okucia obwiedniowego okna od zewnątrz i tym samym otwarcie okna. Klamka Toulon posiada cztero pozycyjną przekładnię pozwalającą na obracanie rączką o 90°.

 

Staramy się, by wszystkie klamki wchodzące w ofertę KNS stanowiły doskonały wybór, nie tylko pod względem użyteczności oraz designu, lecz także bezpieczeństwa. W razie dodatkowych pytań o konkretny model prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more