KNS
Szyby ECLAZ®

Szyby ECLAZ®


Szyby ECLAZ® to produkt o wyjątkowych właściwościach, łączący w sobie najlepszą wydajność energetyczną z doskonałym dostępem do naturalnego światła dziennego. Dzięki zastosowaniu izolacji termicznej w zespoleń dwukomorowych, szyby te zapewniają doskonałą izolacyjność cieplną i wysokie zyski energetyczne, jednocześnie pozwalając na dostęp do ilości naturalnego światła porównywalnej z zespoleniami jednokomorowymi. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknym widokiem i naturalnym światłem, jednocześnie oszczędzając na kosztach energii.

 

 

ECLAZ® – to szyba z najwyższą transmisją światła do Twojego wnętrza.

 

 

Decydując się na szyby ECLAZ®, wybierasz rozwiązanie, które podniesie poziom wygody w Twoim domu. Szyby te zapewnią Ci optymalną ilość naturalnego światła w pomieszczeniach oraz doskonałą izolację termiczną, co z pewnością przyczyni się do poprawy jakości Twojego życia w przyszłości.

 

 

ECLAZ® to nie tylko najbardziej przejrzyste szyby na rynku, ale także zapewniają maksymalną ilość naturalnego światła w pomieszczeniach. Dzięki temu, że szyby ECLAZ® są tak transparentne, a ich zastosowanie przynosi efekt porównywalny ze zwiększeniem powierzchni okna o 8% (do pomieszczeń wpadnie więcej światła w porównaniu do innych typów szyb). Przez to, że w pomieszczeniach jest więcej naturalnego światła, poprawia się jakość życia użytkowników, a także zmniejsza się potrzeba używania sztucznego oświetlenia.

 

ECLAZ® – Dla okien z podwójnymi i potrójnymi szybami zespolonymi daje:

  • • Osiąga 10% wyższą efektywność energetyczną w porównaniu z najlepszymi dostępnymi podwójnymi i potrójnymi szybami zespolonymi;
  • • Zapewnia nieporównywalnie wysoką wydajność energetyczną i przepuszczalność światła, co pozwala na osiągnięcie najlepszych parametrów energetycznych zarówno w klimacie zimnym (z potrójnymi szybami zespolonymi) jak i łagodnym;
  • • Posiada neutralny wygląd i redukuje efekt lustra.

 

 

Okna z szybami ECLAZ® to rozwiązanie, które pozwala nam cieszyć się wygodą i komfortem w domu bez względu na porę roku. Dzięki ich właściwościom termoizolacyjnym, ograniczają one straty ciepła, a jednocześnie pozwalają na maksymalne wykorzystanie ciepła słonecznego. W ten sposób okna ECLAZ® zapewniają dodatni bilans energetyczny, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie.

 

 

Szkło ECLAZ® jest dostępne w wymiarach 6000 x 3210 mm oraz w grubościach 4 i 6 mm, w wersji laminowanej. Istnieje również możliwość zamówienia wersji hartowanej. Ponadto, szkło ECLAZ® może być łączone z innymi funkcjonalnościami, takimi jak szkło bezpieczne, szkło o właściwościach izolacyjnych akustycznych, samoczyszczące oraz dekoracyjne. Dzięki temu masz pełną swobodę w projektowaniu i dostosowywaniu szkła ECLAZ® do swoich indywidualnych potrzeb.

 

Przy wykorzystaniu tej technologii kluczowym elementem jest wysokiej jakości przeszklenie, które wyróżnia się niskim współczynnikiem przenikania ciepła oraz specjalną powłoką niskoemisyjną. Dzięki temu, nawet w przypadku dużych powierzchni przeszkleniowych, takich jak panoramiczne okna, można utrzymać optymalne parametry termiczne w pomieszczeniach.

 

 

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w oknach ECLAZ pozwalają więc na oszczędność energii i zwiększenie komfortu życia w naszych domach.

 

 

 

 

Zastosowanie technologii ECLAZ® pozwala nam na spełnienie najwyższych wymagań związanych z wydajnością energetyczną okien i zapewnieniem wygody dla mieszkańców, bez żadnych kompromisów. Dzięki tej technologii uzyskasz nie tylko estetyczny wygląd, ale również skuteczną izolację termiczną oraz zwiększenie zysków cieplnych, a jednocześnie zachowasz dostęp do naturalnego światła. Dzięki temu możesz cieszyć się wygodą i komfortem w swoim domu, jednocześnie oszczędzając na kosztach energii.

 

 

Szyby ECLAZ® to szkło niskoemisyjne firmy Saint-Gobain nowej generacji, przeznaczone do produkcji szyb zespolonych wysokiej jakości, trwałości i oszczędności na kosztach energii. Wybierz szyby ECLAZ® i ciesz się pięknym, naturalnym światłem oraz oszczędnościami na kosztach ogrzewania i klimatyzacji przez wiele lat.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more