KNS
Pergola MB-OpenSky 120 – NOWOŚĆ

Pergola MB-OpenSky 120 – NOWOŚĆ


Lubisz nowoczesność, surowy styl, cenisz sobie produkt, który zapewnia trwałość oraz odporność na warunki atmosferyczne na długie lata, gwarantuje bezpieczeństwo oraz łączy się z nowoczesną technologią sterowania SMART?
System pergoli MB-OPENSKY 120 to unikalne rozwiązanie, idealnie odpowiadające na potrzeby nowoczesnego budownictwa. Produkt ten wyróżnia się nie tylko swoją solidnością i precyzją wykonania, ale również innowacyjną metodą łączenia profili, dzięki której cały system prezentuje się nie tylko stabilnie, ale również estetycznie i bez zbędnych szczelin. W skład zadaszenia wchodzi moduł z ruchomymi lamelami, dostępnymi w dwóch różnych kształtach, które można płynnie regulować w zakresie kątów od 0 do 135°. Mechanizm napędu zapewnia automatyczną regulację, dzięki czemu montaż oraz regulacja lameli są szybkie i łatwe.

 

 

Pergola MB-OpenSky 120  to produkt wyposażony w pełni elektryczny mechanizm sterowania dachem, który został całkowicie ukryty w konstrukcji systemu, co dodatkowo podnosi walory estetyczne całej konstrukcji. Sterowanie można przeprowadzać za pomocą pilota, przełącznika, aplikacji na telefonie lub odpowiedniego scenariusza zaprogramowanego w centrali sterującej domem. Ponadto, pergola może być wyposażona w różnorodne akcesoria, takie jak czujnik wiatru, deszczu lub słońca, które znacznie zwiększają komfort użytkowania. Dzięki zastosowaniu osłon bocznych, istnieje możliwość pełnej integracji z systemem sterowania dachem, co umożliwia sterowanie pergolą za pomocą jednego urządzenia.
•  Bardzo trwała, stabilna konstrukcja, słupy pergoli wykonane z ekstrudowanego aluminium, nowoczesny design, dwa rodzaje lameli do wyboru SLIM oraz STANDARD.
•  Doskonale zaprojektowany dach pergoli, możliwość płynnej zmiany kąta nachylenia lameli w osi od 0 do 135°.
•  Pergola wyposażona w doskonały system dwuspadowych odwodnień, pozwalający na skuteczne odprowadzanie wody opadowej.
•  Możliwość zaaranżowania bocznych przesłon takich jak panele lub screeny, sterowania mechanizmem w technologii SMART, dostępne oświetlenie LED w lameli dachowej lub po obwiedni konstrukcji, dobór kolorystyki z dostępnej palety RAL.
•  Zaprojektuj swój ogród już dziś, pergola umili Twój czas spędzony na świeżym powietrzu w letnie wieczory. A dzięki zastosowaniu osłon, świetnym i funkcjonalnym dodatkowym pomieszczeniem w ogrodzie, nie tylko w cieplejsze dni.
_______________________________________________________________

Więcej informacji o systemie pergoli znajduje się w folderze


This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more