KNS
V-Perfect

OKNA KLASY PREMIUM

Perfekcyjne połączenie wydajności i wspaniałej estetyki naroży okiennych wykonanych z najlepszych materiałów. Innowacyjna technologia wykorzystująca pełen potencjał PVC. Dzięki zastosowaniu technologii V-PERFECT tworzymy idealne połączenia profili, usuwając wszystkie powstałe wcześniej niedociągnięcia. Uzyskujemy tym samym wspaniały efekt połączeń naroży okiennych nieosiągalny przy użyciu żadnej innej metody.

NAROŻE WYKONANE ZA POMOCĄ TECHNOLOGII V-PERFECT

Produkcja okien w technologii V-Perfect polega na kształtowym zgrzewaniu z formowaniem, które umożliwia precyzyjne połączenie profili bez stosowania oczyszczarki do naroży. Okna wyprodukowane przy pomocy tej technologii są doskonałe pod wieloma względami. Dają w rezultacie prawdziwe 100% estetyki gotowego produktu przy jednoczesnym zwiększeniu wytrzymałości o 20%.
V-Perfect

NAROŻE WYKONANE ZA POMOCĄ METODY KONWENCJONALNEJ

Inne technologie wykorzystywane do zgrzewania profili, powodują że w miejscu zgrzewu wypływa nadmiar stopionego materiału, tworząc tzw. wypływkę lub nadlewkę, co bardzo często generują ograniczenia. Powodują one, że nawet po oczyszczeniu i malowaniu narożnika, estetyka odbiega od założonych oczekiwań jakościowych, przez co potencjał produkcyjny profili PVC staje się z góry ograniczony.
V-Perfect
V-Perfect

ESTETYKA I NOWOCZESNOŚĆ

Okna wykonane w technologii V-Perfect uruchamiają wyobraźnię projektantów i architektów. Zdobienie elewacji nowoczesną stolarką nabrało nowego wymiaru i dało możliwość niesamowitego osiągnięcia estetycznego.
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more