KNS

VEKA

Firma VEKA posiada ponad 50-letnie doświadczenie i należy do pionierów produkcji systemów okiennych i drzwiowych z tworzywa sztucznego. To czołowy producent profili okiennych z PVC na świecie i dostawca systemów profili dla producentów drzwi i rolet.

 

Grupa VEKA posiada najnowocześniejszy w Europie zakład do recyklingu starych okien, drzwi i rolet z PVC. Pozyskany materiał służy do produkcji nowych profili, bez obniżania ich jakości. Na początku działalności VEKA Polska hale produkcyjne i magazynowe zajmowały około 5,5 tysiąca metrów kwadratowych. Dziś to 52 tysiące metrów kwadratowych!

 

VEKA Polska weszła na polski rynek ze znakomitym systemem 3-komorowych profili Softline 58. Był to pierwszy w Polsce światowy system profili okiennych i drzwiowych. W latach 2003-2004 weszły cieplejsze 5-komorowe profile 70 mm, o nazwie Perfectline. Od roku 2005 VEKA oferuje wielokomorowe, energooszczędne profile Softline 82 (7-komorowe ramy, 6-komorowe skrzydła).

 

W 1994 roku VEKA Polska współpracowała z dwiema firmami produkującymi okna – dziś to ponad 150 firm w Polsce i za granicą!

VEKA
Produkty:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more